AEROSOFT A330

ایرباس A330 یک هواپیمای جت مسافربری پهن‌پیکر محصول شرکت ایرباس است که توانایی جابجایی تعداد زیادی مسافر را دارد. کاربرد آن بیشتر در سفرهای بین‌المللی و مسافت‌های طولانی است.

ساخت ایرباس ای-۳۳۰ از سال ۱۹۸۷ آغاز شد و نخستین بار در ۲ نوامبر ۱۹۹۲ به پرواز درآمد. طراحی و ساخت این هواپیما هم‌زمان با ایرباس ای-۳۴۰ انجام شد و قرار بود هواپیمای ایرباس ای-۳۵۰ جای آن را بگیرد اما اکنون ای-۳۳۰نئو به عنوان جایگزین آن مطرح است. ایرباس ای-۳۳۰ در دو مدل ۲۰۰ و ۳۰۰ ارائه می‌شود. مدل ۲۰۰ که کوتاهتر می‌باشد برای پرواز در بردهای کوتاه تا بلند طراحی شده‌است. این مدل قابلیت حمل ۲۵۳ نفر در ۲ کلاس را برای مسیرهای طولانی با کابین بسیار بی صدا و راحت فراهم کرده‌است. این مدل قابلیت صفحه نمایش برای هر صندلی و چک کردن ایمیل و تلفن همراه از طریق ماهواره را دارد. در مدل ۳۰۰ که مدل کشیده تر می‌باشد قابلیت حمل ۳۰۰ مسافر در ۲کلاس برای برد ۵۴۵۰ ناتیکال مایل (۱۰۰۹۳ کیلومتر) را در یک کابین بسیار مرفه دارد. همچنین هردو مدل ۲۰۰ و ۳۰۰ برای خدمه کابین محل استراحت بسیار راحت را دارد. لازم است ذکر شود خلبان‌های مدل ای-۳۳۰ چه ۲۰۰ چه ۳۰۰ قادر به پرواز با ایرباس ای-۳۴۰ که ۴ موتوره می‌باشد هستند.

افزودنی AEROSOFT AIRBUS A330 یک مدل حرفه ای از شرکت ایروسافت است که برای شبیه ساز های 64 بیت طراحی و ساخته شده است.این محصول از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است و جزییات در آن مطابق واقعیت طراحی و ساخته شده است.این محصول فقط بر روی شبیه ساز های P3D V4 و V5 قابل استفاده است.

هم اکنون میتوانید این هواپیما را از فلای سیم مرجع شبیه ساز پرواز دریافت کنید.


لینک دانلود V4 : کلیک کنید 

لینک دانلود V5 : کلیک کنید

رمز فایل : flysim