FENIX AIRBUS A320

هواپیمای a320 از دسته هواپیماهای باریک پیکر مسافربری و تجاری ساخته شده توسط شرکت ایرباس است که در سال 2010 توسط این شرکت معرفی شد. دیگر هواپیماهای این خانواده شامل مدل a319 و a321 می باشد.A320 اولین هواپیمای شناخته شده در جهان است که از سیستم كنترل پرواز با سیم بهره گرفته است. تفاوت اصلی این هواپیما با سایر رقبا در داشتن عرض بیشتر است. کابین این هواپیما حدود 7 اینچ بزرگ‌تر از سایر رقبا است؛ از این رو چیدمان صندلی ایرباس A320 را می توان به حالت چینش 4 تایی، 5 تایی و یا 6 تایی به شکل پهلو به پهلو کنار هم قرار داد. این آپشن باعث ایجاد فضای بازتر در راهروها و همچنین صندلی ها شده است که یکی از آیتم های ایجاد محبوبیت بیشتر این هواپیما بین مسافران است. ظرفیت ایرباس a320 حدود 150 نفر است و فضای داخلی هواپیمای ایرباس a320 از دو قسمت بیزنسی و اکونومی تشکیل شده است. عرض اضافی آن فضای بزرگ‌تری را برای قسمت چمدان های بالای سر فراهم کرده و از این رو مسافران بیزنسی می توانند با خود بار دستی بیشتری به داخل کابین حمل کنند و نتیجتاً معطلی کمتری برای دریافت بارشان در فرودگاه خواهند داشت. ایرباس 320 یکی از هواپیماهای محبوب برای ایرلاین ها و مسافرین در کشورمان است که امروزه در بسیاری از ایرلاین ها به فعالیت مشغول است.

FENIX اقدام به ساخت این هواپیما برای شبیه ساز FS2020 در بالاترین سطح کیفیت و پرفورمنس کرده و تلاش کرده تا تماما این هواپیما با نمونه واقعی آن بدون تفاوت باشد و حس یک پرواز واقعی را برای سیمرها بوجود آورد.

با اینکه کرک شدن این محصول غیر ممکن به نظر میرسید اما هم اکنون میتوانید این هواپیما را از فلای سیم مرجع شبیه ساز پرواز دریافت کنید.


لینک دانلود : کلیک کنید 

رمز فایل : flysim

نسخه : 1.0.6.146

حمایت مالی از فلای سیم : کلیک کنید