GSX PRO FS2020

برای اولین بار افزودنی Gsx Pro در فلای سیم ، مرجع شبیه ساز پرواز منتشر می شود.این افزونه که به اختصار GSX نامیده می شود ، یک محصول پرطرفدار ، زیبا و کاربردی است که خدمات و عملیات زمینی مختلفی از جمله مارشالینگ ، بارگیری و تخیله بار یا مسافر ، پله ها ، وسایل نقلیه سوخت گیری ، پوش بک واقع گرایانه ، خودروی Follow Me را به تمامی فرودگاه های شبیه ساز پرواز اعم از پیش فرض یا افزونه ، اضافه می کند.در کنار این موارد انیمیشن های حرفه ای و شبیه سازی خدمه نیز به کیفیت این محصول می افزاید.ویدئوی زیر خلاصه ای از عملکرد این افزونه را به نمایش گذاشته است. البته این محصول با ویژگی های گسترده ، محیط کاربری ساده و آشنایی دارد ، چون همانند منوی ATC شبیه ساز طراحی شده است.هم اکنون می توانید با دانلود افزودنی Gsx Pro شاهد انقلابی در دل شبیه ساز FS2020 باشید.

هم اکنون میتوایند این افزودنی را برای شبیه ساز FS2020 از فلای سیم مرجع شبیه ساز پرواز دریافت نمایید.


لینک دانلود : کلیک کنید 

لیوری های ایرانی : بزودی

رمز فایل : flysim

حمایت مالی از فلای سیم : کلیک کنید

توجه : تمامی مراحل نصب را با دقت همانند راهنمای نصب قرار گرفته انجام دهید در صورت بروز هرگونه مشکل فلای سیم مسئولیتی به عهده نخواهد داشت.


آموزش نصب این افزونه را تماما شبیه به فیلم انجام دهید تا به مشکلی برنخورید در صورت بروز هر مشکلی میتوانید داخل گروه فلای سیم به ما اطلاع دهید.

دقت کنید فایل Couatl در مسیر C:\Program Files (x86)\Addon Manager\couatl64 قرار دارد.

این پوشه در اصل باید در مسیر C:\Program Files (x86) قرار گرفته و نصب بشود اما اگر قبلا اقدام به نصب این افزونه کرده اید ممکن است در پوشه شبیه ساز شما نصب شده باشد لطفا قبل از نصب مجدد حتما این پوشه را از فایل های شبیه ساز حذف و در درایو C نصب کنید.