PMDG 737

بوئینگ ۷۳۷ معروف به بچه بوئینگ، یک هواپیمای مسافربری باریک پیکر و تک راهرو ساخته شرکت بوئینگ کشور آمریکا است. طراحی این هواپیما از ۱۱ مه ۱۹۶۴ آغاز شد و نخستین بار در ۹ آوریل سال۱۹۶۷ به پرواز درآمد. یک سال بعد با به‌کارگیری در ناوگان لوفت‌هانزا، کاربرد تجاری آن آغاز شد. مدل ابتدایی ظرف مدت کوتاهی با مدلی طویل تر جایگزین شد. بوئینگ ۷۳۷ هواپیمایی کارا و محبوب برای استفاده در مسیرهای کوتاه یا متوسط است. تا دسامبر ۲۰۱۹ تعداد ۱۵٬۱۵۶ فروند سفارش ساخت آن به بوئینگ داده شده که بیش از ۱۰٬۵۷۱ فروند از آن ساخته و تحویل شده‌است. مهم‌ترین رقیب‌های تجاری این هواپیما در ابتدا مک‌دانل داگلاس دی‌سی-۹، مک‌دانل داگلاس ام‌دی-۸۰ و ام‌دی-۹۰ بودند اما در حال حاضر، هواپیماهای خانواده ایرباس ای۳۲۰ بزرگ‌ترین رقیب بوئینگ ۷۳۷ هستند. یکی از جدیدترین مدل این هواپیما بوئینگ ۷۳۷ مکس است.

افزونه PMDG 737 را میتوان دقیق ترین مدل از این هواپیمای محبوب در تمام شبیه ساز ها دانست.افزونه ای که اوازه آن انقدر زیاد است که نیازی به توضیح زیادی ندارد و علاقه مندان به دنیای شبیه ساز اشنایی کامل را دارند.

این افزونه دارای دو مدل NGX و NGXU میباشد که از جمله تفاوت های این دو میتوان به اضافه شدن EFB و از نکات منفی میتوان به کاهش فریم ریت در NGXU اشاره نمود.

هم اکنون میتوانید افزونه PMDG 737 را برای شبیه ساز P3D V4-V5 از فلای سیم مرجع شبیه ساز پرواز دریافت نمایید.


لینک دانلود NGX : کلیک کنید  (کرک نسخه اخر موجود نمیباشد)

لینک دانلود NGXU : کلیک کنید

لینک دانلود افزونه کارگو NGXU : کلیک کنید 

کرک اخرین نسخه NGXU : کلیک کنید

رمز فایل : flysim