FLYSIM PMDG B777 ASEMAN AIRLINE

بوئینگ ۷۷۷ یک هواپیمای پهن‌پیکر مسافربری دوموتوره است که توسط شرکت آمریکایی بوئینگ تولید می‌شود. بوئینگ تاکنون چهار گونه از این هواپیما را به نام‌های ۷۷۷–۲۰۰، ۷۷۷–۲۰۰ ای‌آر، ۷۷۷–۳۰۰ و ۷۷۷–۳۰۰ ای‌آر به بازار ارائه کرده‌است. ۷۷۷ ظرفیت ترابری ۲۷۸ تا ۵۵۰ نفر مسافر را دارا است و برد پروازی آن میان ۵۲۱۰ تا ۹۴۲۰ مایل دریایی (۱۰۳۷۰ تا ۱۷۴۴۵ کیلومتر) است. ازجمله ویژگی‌های ظاهری این هواپیما که به وسیله آن‌ها می‌توان به‌راحتی ۷۷۷ را شناسایی کرد، می‌توان به ارابه‌های فرود آن که هر یک به ۶ چرخ مجهز شده‌اند، دنباله تیز آن و همچنین بدنه‌اش که مقطعی کاملاً دایره‌ای دارد، اشاره کرد.۷۷۷ نخستین هواپیمای تجاری جهان است که همه مراحل طراحی آن به کمک نرم‌افزارهای رایانه‌ای انجام شده‌است. برای ساخت این هواپیما هیچ نقشه یا طرحی روی کاغذ رسم نشده و همه کارها به کمک یک نرم‌افزار ۳D CAD به نام کتیا انجام گرفته‌است. این موضوع سبب شد تا بسیاری از آزمایش‌ها بر روی آن در محیط‌های شبیه‌سازی شده صورت گرفته و بدین ترتیب از هزینه میلیون‌ها دلار برای آزمایش‌های پروازی جلوگیری شود. نخستین هواپیمای ۷۷۷ در سال ۱۹۹۴ به پرواز درآمد.از جمله رقبای اصلی ۷۷۷ می‌توان به ایرباس ای۳۳۰، خانواده ایرباس ای۳۴۰ و خانواده ایرباس ای۳۵۰ اشاره کرد.

تیم فلای سیم سعی کرده تا تمامی جزئیات بدنه هواپیما در ریل را برای شما در این لیوری طراحی کند تا شما سیمر های عزیز حس نزدیک تر به واقعیت را در پرواز خود تجربه کنید. با تشکر از حمایت همیشگی شما از تیم فلای سیم.


دانلود رایگان : کلیک کنید

توجه : تعداد دانلود شما از لینکی که در اختیار شما قرار میگیرد مشخص خواهد بود پس در حفط و نگهداری لینک خود کوشا باشید و به هیچ عنوان لینک خود را با دوستانتان به اشتراک نگذارید در صورت هرگونه انتشار و تخلف لینک دانلود شما منقضی خواهد شد و آپدیت های بعدی لیوری را دریافت نخواهید کرد.